diskuse.uctovani.net
Diskusní fórum o účetnictví
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika | www.uctovani.net »
Jak něco zaúčtovat? diskuse.uctovani.net Forum / Jak něco zaúčtovat? /

Cash Flow

Autor Martina8
Návštěvník
#1 | Zasláno: 20 Kvě 2014 15:23
Dobrý den,
zajímalo by mě, jak by se níže uvedený příklad na Cash Flow dal vypočítat nepřímou metodou. Vypočítala jsem přímou metodou, ale nepřímá mi prostě nevychází....

Podnik vyfakturoval zboží za 2000 Kč, materiálové náklady byly 1400 Kč, odpisy 200Kč. Odběratelé zaplatili hotově 60 % fakturované částky, zbytek zaplatí v příštím (2.) období. Materiál a mzdy byly uhrazeny v daném období. Daňová sazba je 20 %.
Jak něco zaúčtovat? diskuse.uctovani.net Forum / Jak něco zaúčtovat? / Cash Flow Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
Ochrana proti spamu. Napiąte prosím číslici dvanáct:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.

www.uctovani.net diskuse.uctovani.net  Forum Powered by Community Script miniBB ®