diskuse.uctovani.net
Diskusní fórum o účetnictví
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika | www.uctovani.net »
Jak něco zaúčtovat? diskuse.uctovani.net Forum / Jak něco zaúčtovat? /

Různé nákupní ceny v money S3

Autor Petr83
Člen
#1 | Zasláno: 6 Led 2012 21:12
Zdravím. Mám obchůdek s RC modely a nakupuju tedy i různé náhradní díly, jejichž cena je často závislá na odebíraném množství. Nyní se snažím přejít na systém Money S3, jelikož je toho pořád víc a víc ale není mi jasné, jak program eviduje různé nákupní ceny stejného zboží. Vím, že jde pracovat s cenovými hladinami pro prodej, ale jak nastavit něco obdobného pro nákup? Něco, co by rozlišovalo u jednoho typu zboží různou nákupní cenu zásoby. Dokáže někdo poradit? Děkuji
Autor Návštěvník
#2 | Zasláno: 29 Úno 2012 23:05
Ahoj,
přeně tohle nepoužívám, ale s Money S3 pracuju. Vím že funguje na systému dodávek a mělo by jít vybrat při každém prodeji (vyskladnění) z které dodávky se zboží vydává.
Při vystavení faktury vyberete položku ze skladu, podle nastavení (většinou) by měl brát nejstarší dodávku, ale pokud na kartě kliknete na tlačítko "vybrat" zobrazí se seznam dodávek a můžete si vybrat z které dodávky zboží vydáte (a tím i v jaké pořizovací ceně - 100% to nevím ale mělo by to tak být). Zkuste seznam dodávek (i v kartě na skladě je seznam dodávek).
Snad Vám to pomůže aspoň jako vodítko.
Jerrytm
Autor Návštěvník
#3 | Zasláno: 20 Úno 2019 11:43
Dobrý den, jenom můj takový názor a věc jak jsem se popral s Money S3. Dlouho jsem hledal účetní software pro svojí firmu narazil jsem na Money, ale trochu jsem se bál jeho ovladatelnosti. Díky firmě SmartHub ( http://www.smarthub.cz/ ), mi se vším pomohli a naučili mě s tím pracovat + když se objeví jakýkoliv problém ať už se softwarem nebo s naším IT vybavením neváhám se na ně kdykoliv obrátit.
Jak něco zaúčtovat? diskuse.uctovani.net Forum / Jak něco zaúčtovat? / Různé nákupní ceny v money S3 Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
Ochrana proti spamu. Napiąte prosím číslici dvanáct:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 
  www.uctovani.net diskuse.uctovani.net  Forum Powered by Community Script miniBB ®