diskuse.uctovani.net
Diskusní fórum o účetnictví
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika | www.uctovani.net »
Jak něco zaúčtovat? diskuse.uctovani.net Forum / Jak něco zaúčtovat? /

Pomoc se zaúčtováním

Autor shakeska
Návštěvník
#1 | Zasláno: 2 Led 2018 16:58
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na jaky účet patří nákup ručníků? Když mám předmět podnikání kadeřnictví a kosmetika, poskytování kadeřnických a kosmetických služeb, prodej kosmetiky, poradenská služba. Nepatří náhodou na účet 501? Děkuju za odpověď
Autor lenka@cbucetnic tvi.cz
Návštěvník
#2 | Zasláno: 17 Led 2018 10:08
Dobrý den,

odpověď pro shakesku: ano, dala bych to také na účet 501.

odpověď pro Emilie52: na 518 a dle potřeb a interních směrnic časově rozlišit.
Autor Návštěvník
#3 | Zasláno: 25 Led 2018 09:03
co je účet 325/101?
Autor sindelkovaivana @seznam.cz
Návštěvník
#4 | Zasláno: 23 Čvc 2018 12:37
Dobrý den,
mám dotaz týkající se platby kartou ze soukromého účtu a následně proplacenou z pokladny. Na dokladu je psáno platba kartou. Jeden kontrolní orgán mi toto vyjmul, marně jsem argumentovala tím, že to bylo pak hotově vyplaceno z pokladny.
Děkuji za odpověď. Ivana
Autor dasastychova
Člen
#5 | Zasláno: 20 Srp 2018 12:53
Dobrý den,
prosím o radu : nákup ojeté dodávky z Německa od autorizovaného prodejce pro podnikatelské účely,kupující je plátcem DPH.Faktura vystavena přímo z Německa, uhrazena byla prostřednictvím směnárny(poslali jsme dle kurzu české koruny do směnárny a ta provedla platbu faktury v eurech. Vedeme daňovou evidenci ,uplatníme odpočet DPH? Děkuji moc za radu
Jak něco zaúčtovat? diskuse.uctovani.net Forum / Jak něco zaúčtovat? / Pomoc se zaúčtováním Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
Ochrana proti spamu. Napiąte prosím číslici dvanáct:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.

www.uctovani.net diskuse.uctovani.net  Forum Powered by Community Script miniBB ®