diskuse.uctovani.net
Diskusní fórum o účetnictví
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika | www.uctovani.net »
Daně a jak na ně diskuse.uctovani.net Forum / Daně a jak na ně /

daňové přiznání

Autor nefertiti
Člen
#1 | Zasláno: 16 Úno 2015 17:26
Lze si uplatnit jako daňové zvýhodnění dítě starší 18 let se ZTP ?
Autor Bohdalová M.
Člen
#2 | Zasláno: 25 Úno 2015 19:58
Daňové zvýhodnění můžeme uplatnit na každé dítě žijící s námi v domácnosti, které je nezletilé (až do ukončení povinné školní docházky) nebo je mu maximálně 26 let a soustavně se připravuje na budoucí povolání nebo se díky zdraví připravovat nemůže.
Autor Návštěvník
#3 | Zasláno: 5 Led 2016 13:14
Takže ano lze.
Autor Návštěvník
#4 | Zasláno: 3 Bře 2016 19:14
Dobrý den.Já jsem se chtěl zeptat.Jestli má manželka je na mateřské a dám si ji do daní kolik
by jsem měl mít za ni peněz 24 840?A dají mi to i když jsem měl malí výplaty a málo jsem odvedl státu na daních..... Děkuji
Autor verka47@seznam. cz
Návštěvník
#5 | Zasláno: 7 Bře 2016 11:02
dobry den .nevim zda se přiznavá i že jsem byla na uřadu prace a brigady děkuji
Daně a jak na ně diskuse.uctovani.net Forum / Daně a jak na ně / daňové přiznání Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
Ochrana proti spamu. Napiąte prosím číslici dvanáct:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.

www.uctovani.net diskuse.uctovani.net  Forum Powered by Community Script miniBB ®