diskuse.uctovani.net
Diskusní fórum o účetnictví
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika | www.uctovani.net »
Nezařaditelné dotazy o účetnictví diskuse.uctovani.net Forum / Nezařaditelné dotazy o účetnictví /

Jak vybrat účetní firmu v Praze?

Autor vokurkafanda@gm ail.com
Návštěvník
#1 | Zasláno: 6 Kvě 2015 09:58
Dobrý den, začínám podnikat a nejsem si úplně jistý, podle jakých kritérií si vybrat firmu, které svěřím vedení účetnictví.

Ceníky jsou všude celkem vágní a nekonkrétní, informace mají všude zhruba podobné, všichni píší, jací jsou profesionálové přes účetnictví a daně, ale nic moc konkrétního.

Například by mě zajímalo, která firma bude více a které méně ochotná k jisté daňové optimalizaci, jestli mi rozumíte...

Případně, podle čeho jste si vybírali svou účetní firmu Vy?

Děkuji za odpověď
Autor Návštěvník
#2 | Zasláno: 28 Kvě 2015 11:28
Dobrý den, podle toho co píšete, já bych účetní firmu vybral z nabídek účetních firem, nezajímá mě jak je firma dobrá a úžasná, ale jak s Váma jednaní a v neposlední řadě i cena a hlavně důvěra mezi Váma a účetní firmou je důležitá a pokud je účetní firma schopná tak i Vám udělá daňovou optimalizaci......
Autor Richardsonec
Člen
#3 | Zasláno: 4 Zář 2015 10:12
No vybírejte dle referencí nebo googlujte. ideální je pokud vám učetní firma zajistí nejenom účetní poradenství, ale kompletní služby. Daně, optimalizaci, účto, zpracování mezd, atd. Třeba http://www.eurodane.cz/
Autor Michael1
Člen
#4 | Zasláno: 29 Pro 2015 12:49
Dobrý den,

pokud hledáte účetní firmu, můžu doporučit http://www.admio.cz/ . Pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit, nebojte se zeptat v naši diskuzi.

Přeji hezký den.
Autor Cool media s.r.o.
Návštěvník
#5 | Zasláno: 2 Led 2016 17:35
vokurkafanda@gm ail.com
Dobrý den nabízíme vedení účta pro Vás. Jsme na trhu již 20 let účtujeme příspěvkové,nezizkové a také podnikatelské subjekty. Jsme z Kutné Hory a pokud by jste měl zájem jsme ochotny k Vám dojet máme v Praze již několik firem k účtování včetně restaurací. Za Cool media Alena Svobodová-ekonom
Autor Mrkvoslav
Člen
#6 | Zasláno: 19 Dub 2016 13:56
Ahoj :-) už 4 roky podnikám a v účtu jsem se nikdy moc neorientoval. Postupem času jsem musel vedení mého účta přenechat účetní společnosti, protože jsem na všechno to papírování neměl čas a už vůbec se mi nechtělo dohledávat aktuální legislativu apod. Momentálně jsem u CACS ( http://cacs.eu/ ) kterou vám můžu s čistým svědomím doporučit :-). Poskytujou komplexní účetně-právní servis a dokonce mi při zpětném auditu přišli na to, že můj ex-účetní, kterého nebudu jmenovat nedělal úplně všechno tak, jak měl... Skvěle se s nima komunikuje, nejdřív jsem u nich byl jen kvůli poradenství a všechno probíhali neformálně a bez zbytečnejch formalit, na moje e-maily odpovídaj vždycky během nadcházejících 12 hodin a s telefonickou linkou taky není žádný problém :-). Něco takhle komplexního se za ty peníze rozhodně vyplatí, naopak vám to peníze dokáže ušetřit a hlavně taky čas a starosti. na trhu se pohybuje hodně účetních firem, ale né všechny nabízejí takhle komplexní služby...
Autor Svety
Návštěvník
#7 | Zasláno: 1 Čvn 2016 10:24
Ahoj, můžete také zkusit vybírat účetní firmu v Komoře certifikovaných účetních [i]www.kcu.cz . Členství v Komoře je podmíněno složením zkoušek z účetnictví, daní, práva,...
Autor julka15
Člen
#8 | Zasláno: 6 Led 2017 20:12
Dobrý den,

docela akutně sháním nějakou účetní firmu ale každá se samozřejmě na netu vychvaluje. Rada bych znala ale názor někoho, kdo ma opravdu zkusenost a mohl by mi neco doporucit. Dekuju
Autor jennya123
Návštěvník
#9 | Zasláno: 7 Led 2017 13:02
vokurkafanda@gm ail.com
Ahoj, podívej se třeba na http://www.triarios.cz :)
Autor Zdenka14
Návštěvník
#10 | Zasláno: 19 Led 2017 10:59
co takhle www.vedeni-ucetnictvi.cz? To mame odzkousene a jsou spolehlivi
Autor tps
Návštěvník
#11 | Zasláno: 20 Led 2017 11:10
Zdenka14
běžte od toho SLUTa co nejdál. Nejsou spolehlivé!!!
Autor zdenka14
Návštěvník
#12 | Zasláno: 22 Led 2017 11:31
fakt? a co s nimi bylo za problem? Vesmes je na ne prave psana chvala
Autor Hana111
Návštěvník
#13 | Zasláno: 23 Led 2017 16:43
Taky by me zajimalo co je za problem, ja jsem tez cetla spis kladne prispevky
Autor Lenda1212
Návštěvník
#14 | Zasláno: 24 Led 2017 09:33
tak je to asi hodne individualni. Nekdo muze mit negativni a nekdo pozitivni. Koukala jsem ale po netu a taky mi teda prijde, ze jsou lide spis spokojeni :)
Autor Paja28
Člen
#15 | Zasláno: 15 Srp 2017 10:36
Pokud hledáte nějakou spolehlivou účetní firmu v Praze, tak zkuste tuhle: https://comeflexoffice.cz/o-nas Spolupracujeme s nimi už delší dobu a zatím bylo vždycky všechno v pohodě.
Nezařaditelné dotazy o účetnictví diskuse.uctovani.net Forum / Nezařaditelné dotazy o účetnictví / Jak vybrat účetní firmu v Praze? Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
Ochrana proti spamu. Napiąte prosím číslici dvanáct:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.

www.uctovani.net diskuse.uctovani.net  Forum Powered by Community Script miniBB ®