diskuse.uctovani.net
Diskusní fórum o účetnictví
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika | www.uctovani.net »
Nezařaditelné dotazy o účetnictví diskuse.uctovani.net Forum / Nezařaditelné dotazy o účetnictví /

Jak využívat auto jednatele pro sro

Autor Lukas25
Návštěvník
#1 | Zasláno: 21 Čvn 2015 17:12
Dobrý den, rád bych požádal o radu. Založil jsem sro, mám osobní auto ale využívám ho i na pracovní věci. Nebudu plátce dph, ale budu identifikovaná osoba. Mohl by mi někdo poradit jestli to mohu udělat takto : Že si s druhým jednatelem napíšu smlouvu na pronájem auta a pronajmu mé auto firmě. Mohu v tomto případě využít 4000,- paušál a užívat auto i k soukromým učelům a zároveň si do výdajů zaučtovat ještě třeba opravy, udržbu nebo nájemné ?
Je možné že autem jen za zákazníky najedu za více než 4000,- Kč Myslíte si že bych mohl založit knihu jízd a poté si PHM dávat do výdajů atd. ?

KDyžtak moc děkuji,
Nezařaditelné dotazy o účetnictví diskuse.uctovani.net Forum / Nezařaditelné dotazy o účetnictví / Jak využívat auto jednatele pro sro Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
Ochrana proti spamu. Napiąte prosím číslici dvanáct:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.

www.uctovani.net diskuse.uctovani.net  Forum Powered by Community Script miniBB ®