diskuse.uctovani.net
Diskusní fórum o účetnictví
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika | www.uctovani.net »
Nezařaditelné dotazy o účetnictví diskuse.uctovani.net Forum / Nezařaditelné dotazy o účetnictví /

Chybně spořítaná mzda, v min.roce..co s tím?

Autor Návštěvník
#1 | Zasláno: 16 Úno 2017 15:50
Dobrý den, stručně vylíčím jak skládáme mzdu, základní mzda, plus procenta z tržby. Špatně jsem spočítala procento z tržby a přišla na to až teď, dělám to pouze já, bohužel účetní,který zadává jednotlivé údaje do programu, který vše zkompletuje,spočítá odvody atd. si nevšiml že částka je neúměrně vysoká. Co teď s tím..? Mám mu ji odečíst až budu počítat procento z tržby za únor letošního roku? Jsem z toho zoufalá :-( Absolutně netuším jak to mám sdělit řediteli.... je to moje práce a já ji zpackala :-(
Autor Návštěvník
#2 | Zasláno: 3 Bře 2017 08:57
Přeplatek zaměstnanec vrátí nebo mu jí strhnete z následujícího měsíce.
Nevěšte hlavu, jsme jen lidi. :-)
Autor TerkaK
Člen
#3 | Zasláno: 1 Pro 2017 12:35
Je to hodně nepříjemné, ale rozhodně je to dobré řešit a nedělat mrtvého brouka. Na druhou stranu jen tak jednoduše, že se to zaměstnancům zase strhne, bych to neviděla. Můžete u nich tak vytvořit platební problémy. Chce to, aby to vedení probralo i s nimi a navrhlo nějaké schůdné řešení, třeba rozpočítat to na delší dobu. Jinak pokud někdy budete hledat dobré účetní poradenství, zkuste https://cz.f-chain.com/ucetni-poradenstvi/ Občas si také necháme vypracovat nějakou analýzu a zatím všechno ok.
Nezařaditelné dotazy o účetnictví diskuse.uctovani.net Forum / Nezařaditelné dotazy o účetnictví / Chybně spořítaná mzda, v min.roce..co s tím? Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
Ochrana proti spamu. Napiąte prosím číslici dvanáct:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.

www.uctovani.net diskuse.uctovani.net  Forum Powered by Community Script miniBB ®