diskuse.uctovani.net
Diskusní fórum o účetnictví
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika | www.uctovani.net »
Nezařaditelné dotazy o účetnictví diskuse.uctovani.net Forum / Nezařaditelné dotazy o účetnictví /

prohlášení poplatníka

Autor wafina
Člen
#1 | Zasláno: 21 Zář 2017 17:25
Dobrý den, potřebuji poradit jak dál postupovat. V srpnu jsem nastoupila do nového zaměstnání. Byla jsem zde 1. - 15.8 - nepodepsala jsem "růžové prohlášení". Od 27.8. jsem začala pracovat v jiné společnosti, kde jsem podepsala "růžové prohlášení". Bohužel až nyní mi z první práce došla výplatní páska, kde je strženo 2070 Kč. Chtěla jsem po nich dodat tedy růžový papír, dle kterého to uplatnili, ale už se mi neozvali. Tudíž mám strženo dvakrát za měsíc. Jak mám dále postupovat? Já přece nebudu doplácet první firmě dvojku za to, že mzdová neumí udělat výplatu?

Děkuji
Nezařaditelné dotazy o účetnictví diskuse.uctovani.net Forum / Nezařaditelné dotazy o účetnictví / prohlášení poplatníka Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
Ochrana proti spamu. Napiąte prosím číslici dvanáct:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.

www.uctovani.net diskuse.uctovani.net  Forum Powered by Community Script miniBB ®